21.11.2019
V sídle Autoklubu ČR se ve středu 20.11.2019 konalo tradiční vyhlášení mistrů motocyklového sportu. Na něm se sešli nejlepší jezdci ze všech motocyklových disciplín z letošní sezony, dále motoristické osobnosti a hlavní představitelé Autoklubu ČR v čele s prezidentem Janem Šťovíčkem. Mezi nimi samozřejmě nechyběli ani mezinárodní mistři ČR v disciplíně side a quad.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Slavnostní ceremoniál uváděla moderátorka Barbora Černošková. Před dekorováním mistrů motocyklového sportu se úvodního slova ujal viceprezident pro motocyklový sport Petr Moravec. Následně již na pódium byli zváni jezdci podle jednotlivých disciplín, aby převzali blýštivé poháry z rukou představitelů Autoklubu ČR. Na kategorii side a quad se dostalo až v samém závěru. Mistrovský titul z letošní sezony byl stvrzen následujícím sajdkárkrosařům a quadcrossařům:


Terénní závody motocyklů:
Mezinárodní mistr ČR 2019 v motokrosu, třída side: Petr KOLENČÍK a Matěj HEJHAL

Mezinárodní mistr ČR 2019 v motokrosu, třída quad: Zdeněk POLÁČEK

Mezinárodní mistr ČR 2019 v motokrosu družstev, třída side:
Kolenčík-Hejhal, Hrochové a Polívka-Rota, manažer Petr Kolenčík

Mezinárodní mistr ČR 2019 v motokrosu družstev, třída quad:
David Sůsa, Kristof Karai a Kacper Mieszkowski, manažer Jakub Kostelecký

Cenu předával předseda Svazu motokrosu AČR Přemysl Hájek.


Na samém závěru vyhlášení mistrů si vzal již slovo prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček a následně pasoval na rytíře motocyklového sportu Vítězslava Marka, úspěšného juniorského reprezentanta v motokrosu.(joh)
Foto: Josef Hejnal

21.11.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.