25.12.2019
Na Štědrý den oznámil Travis Pastrana poměrně šokující novinku - po 28 letech opouští Suzuki! Tu vymění za KTM. Důvod je celkem prostý, ale více prozradíme v článku.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Travis Pastrana je bezesporu žijící legenda adrenalinových sportů, vždyť závodil motokros, superkros, supermoto, freestyle, rally a mnoho dalších disciplín. Nutno uznat, že v každé disciplíně se mu dařilo. Vždy, když šlo o dvě kola, sedlal výhradně Suzuki a za takovou věrnost mu patří velký obdiv! Jak ale Travis v minulosti několikrát sám přiznal, nikdy se plně neadaptoval na čtyřtaktní motor, takže zůstával věrný dvoutaku. 

 

A právě zde leží zakopaný pes, Suzuki přestala vyrábět RM250 před 15 lety a pro Travise bylo stále složitější a nákladnější udržovat svoje dvoutaktní stroje při životě a v perfektním stavu. Jeden z jeho blízkých známých Trevor Piranha ho ale konečně takřka dokopal ke změně a pomohl mu domluvit přestup ke značce KTM. Travis bude tedy nyní sedlat KTM 250 SX! 

 

Co myslíte, nechá si některé památné kousky Suzuki RM250 v garáži nebo je opravdu všechny nahradí oranžové stroje a Suzuki půjde z domu ven úplně? 

 

Připravil: Jiří Kružík

Zdroj: racerXonline.com

25.12.2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.