27.03.2011
Kuba Smrž získal ve 3. závodě letošního MS superbiků v britském Donington Parku senzační STŘÍBRO!! Kuba výborně začal již v sobotu, kdy se mu i přes pád v kvalifikaci vydařilo Superpole a dnes startoval z první řady.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChatKubův komentář soboty:

"I přes pád v kvalifikaci jsem s dnešním dnem spokojený. V Superpole jsem byl pořád vpředu, jen v poslední části to mohlo být lepší, ale ani jedno kolo se mi nepovedlo podle mých představ. I tak si nemůžu stěžovat. První řada je super, časy jsem zajížděl rychlý a stabilní, akorát musíme něco vymyslet na poslední dvě zatáčky. Uvidíme, jak bude zítra, protože máme veliký problém s výdrží zadní gumy."

3. závod WSBK letošní sezóny (a 1. závod) v Doningtonu  - Vítězem Melandri, Kuba Smrž stříbrný!!!

Přestože Kuba celý závod vedl, nakonec nedokázal odolat závěrečnému ataku Marca Melandriho v průběhu několika posledních kol, kdy ho v předposledním kole nakonec udolal. Avšak Kubovo konečné 2. místo je úžasné!!

Kuba na tiskovce prozradil, že měl v závěru závodu problémy se zadní pneumatikou a Melandriho stroj byl o dost výkonnější. Na druhou rozjížďku však nebudou dělat mechanici žádné zásadní změny v nastavení, protože byl Kuba se svým strojem jinak velmi spokojený.

Pořadí TOP 10 první rozjížďky: 1. M. Melandri, 2. JAKUB SMRŽ, 3. C. Checa, 4. L. Haslam, 5. J. Rea, 6. N. Haga, 7. M. Biaggi, 8. L. Camier, 9. T. Corser, 10. J. Lascorz


GRATULUJEME KUBOVI K DOSAVADNÍMU NEJLEPŠÍMU KARIÉRNÍMU ÚSPĚCHU A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ V DALŠÍCH ZÁVODECH!!

2. závod v Donington Parku můžete sledovat LIVE na kanále EUROSPORT2, takže držme pěsti!!


Foto: Mauro Mazzero


 

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.