13.01.2020
Minulý měsíc bylo potvrzeno, že si Kevin Strijbos založí svůj vlastní závodní tým pro sezónu 2020. Nejprve jsme se dozvěděli, že bude závodit opět na Suzuki a že ho uvidíme na závodech MXGP a ADAC.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Předpokládalo se, že Suzuki Německo začalo spolupracovat s Belgičanem, ale Strijbos odhalil, že tomu tak není.

 

Místo oficiálního zastoupení značky to je německý tým Johannes-Bikes. Tým pomůže Strijbosovi a dodá mu stroje. Zkušený Strijbos připustil, že bylo velice náročné připravit všechno na sezónu, ale také je to příjemná a nová výzva.

 

Minulý rok nebyl pro Kevina a jeho tým JWR Yamaha tím nejlepším, jaký by si představovali. Na závěr sezóny se skvěle blýskl v sedle motocyklu stáje Wilvo Yamaha na Motokrosu národů. Belgický reprezentant se zdá být velice motivovaný na sezónu, aby některým lidem ukázal, že se mýlili.

 

„Včera se to ukázalo pravdivým, že budu závodit na závodech ADAC MX Masters společně s týmem Johannes-Bikes. Těším se, až budu závodit v Německu. Tento projekt je pouze mezi mnou a týmem Johannes-Bikes. Suzuki Německo do našeho projektu vůbec nezasahuje, tak jak si někteří lidé myslí. Budu jezdit se stejnými sponzory jako v MXGP. Bylo to občas dost stresující a stále jsem zaneprázdněn připravováním všeho před sezónou. Na druhé straně to je pro mě něco nového a je to pro mě pěkná výzva. Až přijde první závod MXGP, chci pracovat, co nejlépe to půjde. Opravdu bych chtěl poděkovat všem sponzorům a lidem, kteří se již podílejí na tomto projektu a věří ve mně. Bez nich by tohle nebylo možné. A taky všem haters ….,“ uvedl Kevin na svých sociálních sítích.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdorj: Gatedrop.com

Foto: IG @kevinstrijbos22, Johannes-Bikes

13.1.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.