15.01.2020
V pátek 10. ledna 2020 byly rozdány poslední poháry za uplynulou sezónu. Pro svá ocenění si do klubového domu Autoklubu České republiky přišli úspěšní jezdci slalomů, závodů na okruzích a také posádky rally z kategorií soudobých i historických automobilů.
autaAuta

Klubový dům tedy praskal ve švech a plně obsazené byly hned tři sály pod taktovkou známých moderátorů Radka Mazala, Karla Špačka a Pavla Horáka.

Velmi příjemným překvapením byla účast oceněných, kteří přišli prakticky v plném počtu a v klubovém domě tak zůstaly pouze poháry jezdců, kteří v tentýž den závodili mimo Českou republiku. Zajímavé bylo sledovat také různorodé věkové složení oceněných. Nechyběli zkušení matadoři českých tratí v čele s Janem Kopeckým nebo Václavem Pechem ani mladé naděje českého motorsportu, které reprezentoval hlavně formulový jezdec Tom Beckhäuser a juniorští mistři Evropy v rally Filip MarešJanem Hlouškem.

Slavnostní večer zakončil poděkováním jezdcům za jejich snažení prezident Autoklubu České republiky Jan Šťovíček. Nyní se většina zúčastněných začne pilně připravovat na sezónu 2020. Ta začíná nejdříve pro jezdce rally, a to jak v soudobých, tak v historických automobilech, kteří odstartují v dubnu. V polovině dubna čeká první start také okruhové jezdce a jako poslední se přidají slalomáři v květnu.