12.02.2020
Bývalý jezdec továrního týmu Red Bull KTM Broc Tickle se po skončení svého suspendačního období vrací do závodního kolotoče! Broc měl zpočátku v plánu závodit na vlastní triko, ale v posledních dnech za začalo živě hovořit o jeho možném angažmá u továrního týmu JGRMX/Yoshimura Suzuki. Tato zpráva je nyní oficiální potvrzena!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Broc Tickle byl suspendován na dva roky kvůli testu na doping, který podstoupil během AMA SX San Diego 2018. Během dvou let se všemožně snažil dokázat, že vědomě nedopoval, ale FIM komise byla neoblomná. Tickle ale neztratil víru a rozhodl se po skončení trestu znovu vrátit za startovní žebřík! Na svém instagramu před několia týdnu odhalil svou vlastní Husqvarnou, se kterou chtěl závodit jako soukromník. 

 

Před zhruba týdnem byl ale spatřen jak testuje s týmem JRGMX Suzuki a jeho přestup na žlutou byl tím pádem na spadnutí. Broc se s týmem evidentně domluvil na všech podmínkách k oboustranné spokojenosti, protože před několika hodinami bylo oficiálně oznámeno, že Broc se na tovární RM-Z450 ukáže už tento víkend v Tampě!

 

Připravil: Jiří Kružík

Zdroj: racerXonline.com

12. 2. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.