07.03.2020
Velkou líhní sajdkárkrosařů je Příbramsko, a tak není divu, že ve svém regionu zaujali i mistní tisk. Během letošní zimní přestávky se do něj dostaly tři posádky. Interview dávali novinářům bratři Jan a Pavel Boukalové a také Lukáš Černý. Odkaz na celé znění naleznete uvnitř článku!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V únoru se regionální novináři z webového portálu pribram.cz zajímali o několikanásobného vícemistra republiky v sajdkárkrosu a úspěšného reprezentanta na MS Lukáše Černého. V rozhovoru jim pověděl o řeholi svého sportu, podpoře Příbramska i plánech do budoucna, kdy si pohrává s myšlenkou založit juniorskou školu sajdkárkrosu.

Jestliže si chcete přečíst celý rozhovor, přejděte na odkaz níže:

pribram.cz - Sajdkárista Lukáš Černý: Občas se ve vozíku svezu, ale nesmí řídit blázen

„Najít podobně zblázněné lidi, kteří s vámi budou trávit většinu víkendů, budou špinaví, omlácení od ostatních motorek a pak ještě třeba ani nedojedou do cíle, těch je málo,“ říká Lukáš Černý.


Nedávno vyšel zase článek o bratrech Boukalových, kteří se aktuálně intenzivně připravují na novou sezonu, kde si dávají jen ty nejvyšší cíle. Za loňskou sezonu jsou nominováni na Sportovce regionu. Rozhovor s nimi naleznete v Příbramském deníku. Kdo si však nemohl zakoupit tištěnou verzi, může si vše přečíst na webových stránkách tohoto deníku na:

pribramsky.denik.cz - Boukalové o nominaci do Sportovce regionu: Je to odměna za vynaloženou dřinuPřipravil: Josef Hejnal

7.3.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.