12.03.2020
Opatření proti šíření koronaviru se dotýkají také pořádání podniků v sajdkárkrosu. V Německu už tamní organizátoři zrušili úvodní závod, který se měl jet 22.3. ve Schnaitheim. K razantnějšímu kroku přistoupili i v Nizozemsku, kde ruší všechny podniky do konce března.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„Vzhledem k opatřením přijatým proti šíření koronaviru na celostátní úrovni ruší KNMV všechny motoristické podniky KNMV v Nizozemsku do 31. března 2020. Uvědomujeme si, že toto rozhodnutí má zásadní dopad na všechny organizátory, jezdce, fanoušky, sponzory a další partnery. Ale není jiná možnost. Účelem doporučení RIVM a opatření kabinetu je omezit následky ohniska viru. KNMV tento cíl plně podporuje,“ je oficiální stanovisko nizozemské federace KNMV. Závody, které se měly jet 15.3. v Lochem a 22.3. v Lierop, se tedy ruší.

V Německu zatím přistoupili ke zrušení prvního podniku německého mistráku ve Schnaitheim. „Vážení fanoušci a jezdci, město Heidenheim nás informovalo, že po zasedání krizového štábu ruší až do odvolání všechny významné události v okrese HDH. Bohužel to ovlivňuje i náš motokros! Žádné DM, žádné DM sidecars a žádný DMV Ladies Cup! Promiň, promiň! Promiň, promiň!“ sdělovali nepříjemnou zprávu pořadatelé z MSC Schnaitheim.Zdroj: knmv.nl, fb msc schnaitheim
(joh)
12.3.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.