13.03.2020
Postupně se přidávají další a další motocyklové federace, které ruší nebo odkládají první podniky v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru. K situaci se postavili také například v Belgii, Francii nebo organizace IMBA.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Všechny motoristické podniky do 3. dubna 2020 činovnící belgické, motocyklové federace FMB-BMB ruší. V sajdkárkrosu se to týká úvodního závodu v Arendonk, který byl naplánován na 29.3.2020.

Podobně se zařídila i francouzská federace FFM. „V návaznosti na opatření oznámené premiérem tento pátek 13. března ohledně zákazu shromažďování pro více než 100 lidí s cílem bojovat proti šíření epidemie Covid-19 se francouzská federace de Motocycling rozhodla zrušit všechny motocyklové soutěže na národním území až do odvolání. Celá komunita motocyklového sportu musí stát v solidaritě s národním úsilím tváří v tvář této výjimečné zdravotní situaci,“ zněla oficiální zpráva z FFM.

Organizátoři amatérského ME v motokrosu a side IMBA museli taktéž reagovat. Závody ve švýcarském Wohlenu (5.4. SIDE), ve francouzském Baguer Pican (5.4.), ve švýcarském Schlatt (26.4.) i v dánském Belund se nepojedou.(joh)
13.3.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.