25.03.2020
Pokud uvažujete o dovozu auta z Německa, je třeba se náležitě připravit a počítat i s komplikacemi, které mohou nastat. I když se nabídka na českém trhu zvýšila, ceny vozů jsou příznivější a koruna oslabila, ...
autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

... dovoz aut z Německa se ještě stále vyplatí. Solidnost některých německých prodejců, ale často není to, co bývala a je třeba být hodně obezřetný. Dovoz se vyplatí se zejména u dražších vozů, automobilů mladších dvou let neobvyklých modelů. Dovoz aut ze zahraničí a konkrétně dovoz aut z Německa, si můžete zařídit svépomocí nebo se obrátit na specializovanou společnost. Koupit si ojeté auto ale není jen tak.


Dovoz automobilu z Německa


Výhodné nabídky mizí rychle z dohledu. Neváhejte a rezervujte si vůz co nejdřív. Základním předpokladem je uvědomit si, jaké auto chcete, zda malý vůz do města, nebo pro velkou rodinu. Dále co od vozu očekáváte, zda má být vybaven klimatizací, nebo trváte na modré barvě a hlavně, kolik jste schopni do něj investovat. Dejte si pozor podezřele levné nabídky. Také si sebou vždy vezměte automechanika. Je třeba prověřit stočené tachometry, skrytou vadu motoru nebo zamlčenou bouračku. Prověřte VIN kódy i servisní knížky a sázejte na garážovaná auta v dobrém stavu.


Dovoz vozů z Německa, aneb štěstí přeje připraveným 


Prodejci aut z řad profesionálů i soukromníků nabídky prezentují na internetu. Auta lze na webech vyhledávat podle značky, modelu, barvy, roku výroby, výbavy nebo charakteru prodávajícího. Připravte si peníze a dokumenty, ať může rychle vyrazit. Bankovní převody do zahraničí jsou hodně zdlouhavé. Pronájem vozíku stojí asi 1 000 korun na den. S omezenou rychlostí pojedete delší dobu. Německé převozní značky s platností 5 dní mají pojistku na cestu, ale neplatí v ČR a stojí 100 až 180 eur. Pokud využijete služeb firmy Doveztodal.cz, zaměstnanci s prodejci i úřady často komunikují a vědí, kam se obrátit. Ušetříte si starosti i čas.  


PR Doveztodal.cz
25.03.2020

autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.