26.03.2020
S ohledem na současnou situaci ohledně pandemie koronaviru Covid-19 pořadatel AMK Loket v součinnosti s promotérem odkládají závod v Loketských serpentinách. Termín závodu bude upřesněn po ukončení opatření Vlády ČR ohledně pořádání sportovních akcí.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Doufáme, že se nám podaří odstartovat 31. května v Opatově, ale v současné chvíli není nic jisté, vzhledem k tomu, že povolení sportovních akcí bude jedno z posledních omezení, které bude zrušeno, dle vyjádření představitelů státu. Promotér spolu s pořadateli jsou připraveni vydat veškeré úsilí k tomu, aby byl odjet seriál ve formátu 7 1. Pro loketský závod se bude hledat termín již v sezoně a nikoliv v listopadu.

 

Vše odvisí taktéž od otevření hranic ČR, nicméně při rozhodování o zahájení sezóny na toto nebude brán zřetel. První závod, ať již to bude Opatov či až Dalečín, bychom neradi startovali dříve než tři týdny po konci omezení, tak aby se všichni dokázali na tento závod připravit. Nechystáme se upravovat celý kalendář seriálu dle změn závodů MS, ME či ADAC i s ohledem na předpoklad stálého uzavření hranic a s ohledem na nižší soutěže. Samozřejmě se i toto může změnit, stejně jako se stále mění i věci kolem nás, aniž bychom to dokázali předvídat či ovlivnit.

 

Děkujeme všem partnerům, kteří v této nelehké době zůstávají s námi a doufáme, že se všichni ve zdraví setkáme na závodech a budeme se radovat z toho, že jsme toto nelehké období překonali!

 

TZ Český motokros

Foto: Jiří Šplíchal

26. 3. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.