05.05.2020
Majitel stáje Yamaha Petronas v Mistrovství světa silničních motocyklů čeká na vyjádření ohledně budoucnosti Valentina Rossiho.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jak jsme již dříve avizovali italský fenomén motocyklových závodů Valentino Rossi se bude muset bez jediného odjetého závodu rozhodnout, zda-li bude pokračovat v MotoGP i v nadcházejícím ročníku.

 

Šéf stáje Petronas pan Razlan Razali čeká na zprávu od Rossiho, aby mu byl tým schopen připravit dostatečně kvalitní tým mechaniků. Záleželo by pouze na Rossim, koho by si chtěl vzít s sebou od továrního týmu k Petronasu. Zároveň by měl mít Rossi plnou tovární podporu od Yamahy.

 

„Každý den se dívám na svůj telefon, ale doposud jsem žádnou zprávu od Valentina nedostal. Vyčkávám, kdy mi dorazí zpráva od závodníka, kterým Rossi je. Pokud bychom se dohodli na smlouvě, začneme řešit, jak by měl jeho tým vypadat a jaké lidi by sebou chtěl přivést. Musíme této dohodě ale nejdříve porozumět a poté se musíme podívat, jaké to bude mít výhody a nevýhody,“ řekl šéf stáje Petronas Razlan Razali

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj:  Crash.net
Foto: Petronas
5.5.2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.