03.05.2020
Tým Suzuki Ecstar před nedávnem prodloužil smlouvu se svou jedničkou Alexem Rinsem, aby včera mohl oznámit prodloužení smlouvy s Joanem Mirem.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Joan Mir závodí v kategorii MotoGP od roku 2019, kdy přešel k tovární stáji Suzuki Ecstar z prostřední kategorie Moto2.  Suzuki si tak svého jezdce pojistila přinejmenším do konce roku 2022.

 

Rodák z Palmy závodí v Mistrovství světa silničních motocyklů již od roku 2015. V roce 2017 se stal mistrem světa kategorie Moto3, když závodil v týmu Leopard Racing. Nejlepším umístěním tohoto borce v nejprestižnější kategorii MotoGP je loňské páté místo z Phillip Islandu.

 

„Jsem nesmírně šťastný, že jsem podepsal se Suzuki na další dvě sezóny. Je to splněný sen. Pro mě je velmi důležité pokračovat se stejným týmem, protože mám větší prostor k učení a více času k tomu, abych ukázal svůj pravý potenciál. Z osobního hlediska jsem velmi spokojený, protože mám skvělý tým a parádní lidi kolem sebe. Děkuji všem u Suzuki za vloženou důvěru,“ dodal k podpisu smlouvy Španěl.


Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: MotoGP
Foto: suzuki-racing
3.5.2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.