07.05.2020
Z důvodu vypuknutí celosvětové krize vstoupila společnost Pierer Mobility do výrobní přestávky u všech svých značek – KTM, Husqvarna a Gas Gas. Největší evropský výrobce motocyklů je však nyní připraven obnovit výrobu v Rakousku a motocykly začít znovu vyrábět v Mattighofenu už v pondělí 11. května 2020.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Od 18. května 2020 by se měly výrobní řetězce rozjet na plnou rychlost. Tato pauza byla pro společnost nutností, protože dodavatelé z Itálie přestali dodávat materiál. Nyní, když se může všech 3 800 zaměstnanců vrátit do zaměstnání, každý znovu vyhlíží lepší budoucnost.

 

V tiskové zprávě jsou také pozitivně komentovány vyhlídky společnosti. Údaje o prodejích ve Skandinávii, Rakousku, Německu a Číně, kde byly znovu otevřeny prodejny, nás dělají optimističtí. Kromě toho se očekává, že díky opatřením souvisejícím s nařízením ohledně COVID-19 budou pro osobní dopravu stále důležitější jednostopá vozidla.

 

Generální ředitel Stefan Pierer také poděkoval svým zaměstnancům: „Děkuji za vaši vytrvalost. Společně se budeme dostávat z této krize, abychom se stali silnějšími! Společnost Gas Gas mezitím uvedla nové modely ročníku 2021. Dvoutaktní trialové motocykly TXT Racing jsou první generací, které uvadla Gas Gas na trh pod křídly skupiny Pierer Mobility Group.“

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj a foto: Pierer Mobility Group

7. 5. 2020

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.