08.05.2020
Nově vzniklý tým, pod vedením automobilového závodníka Jána Miloně, bude účastníkem Rally Dakar 2021. Kdo bude za Jantar Team závodit?
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Za tímto projektem a vznikem nového týmu můžeme vidět automobilového jezdce Jána Miloně, který sám závodí v závodech do vrchu. Slovák jezdí ve skupině GT3 a je loňským vítězem kategorie GT v šampionátu ME.

 

V Jantar Teamu pojedou dva čeští jezdci. Oba se zkušenostmi z Rally Dakar. A to jedenáctinásobný matador David Pabiška a Rudolf Lhotský, který startoval na Dakaru již třikrát.

 

Oba dva budou závodit na motocyklu KTM 450 Rally Replica a v kategorii, která je pouze pro ty nejodvážnější! Pojedou totiž bez asistence, a to v kategorii malle moto (Original by Motul).

 

„Rozhodl jsem se, že raději oslovím již zkušené závodníky s praxí. Naštěstí jedním z nich je i můj kamarád a motocyklový závodník Rudolf Lhotský, který si Dakar vyzkoušel již třikrát. On zase oslovil svého dlouholetého kamaráda Davida Pabišku, který si zajel pouštní písky už jedenáctkrát. Po krátké společné debatě byli oba ochotni jezdit v ‚bojových‘ barvách mého Jantar Teamu,“ řekl šéf týmu Miloň.

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: Jantar Team
Foto: Rudolf Lhotský
8.5.2020
 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.