16.05.2020
Uvolňování opatření české vlády proti šíření koronaviru COVID-19 se před několika týdny dotklo i motoristického sportu. V rámci hygienických pravidel jsou povoleny tréninky na venkovních tratích. Postupně tak své brány „krosákům“ otevíral jeden motoareál za druhým. Nyní se již v českých luzích a hájích zase ozývá hluk motorů!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Rozvolňování poměrů samo sebou začali využívat také sajdkárkrosaři. Již nyní můžeme vysledovat více a více posádek při tréninku. Přeje jim k tomu i ideální, slunečné počasí. Po dlouhé dvouměsíční době nečinnosti se tak všichni zase můžou vrhnout do toho, co milují.

Na sociální síti se již některé týmy pochlubily svým fanouškům, jak trénují. Nejvíce akční na tomto poli jsou Boukalové, kteří snad cestují republikou křížem krážem. Svědkem jejich tréninku již byla Krásná Lípa, Březová nad Svitavou, Podluhy, Jinín či Bělá u Jevíčka. Postupně se ale osmělili i další jezdci. Dlouhá Loučka například poctila Peče a Tyrky.

Ostatně na jejich tréninky se můžete podívat ve fotogalerii níže. Aktuálně jsou mezi nimi zařazeni i Procházka-Dubský, kteří trénovali ve Stříbře.(joh)
Foto: Tomáš Tichý (#40 Peč-Peč, #94 Tyrk-Krejčí, #96 Tyrk-Ševčík), FB ST Boukal (#99), FB Dubský (#4 Procházka-Dubský)

16.5.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.