17.05.2020
Manželský pár Filip a Gabriela Sajlerovi, kteří jsou všem fanouškům známi především z prostředí automobilů do vrchu, se rozhodli před letošní sezónou pro změnu a budeme je moci vídat na okruzích.
autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ještě loni nic nenasvědčovalo tomu, že by Sajlerovi opustili scénu automobilů do vrchu. Bohužel ihned z kraje sezóny 2019, na Zámeckém vrchu, měla Gabriela těžkou nehodu. Po tomto ošklivém karambolu ji musela odvézt záchranná služba do nemocnice a musela být operována.

 

Gabriela Sajlerová pochází z rodu Jermanů a jejího otce dodnes můžeme vidět na závodech do vrchu. Pilotuje Lamborghini Huracan, které si pořídil v loňské sezóně. Sajlerovi závodili na kopcích 7 let a z důvodu bezpečnosti se rozhodli, že od letošní sezóny budou jezdit výhradně na okruzích.

 

Pořídili si závodní speciál KTM X-Bow, o který se stará RTR Projects. Se speciálem absolvovali pod vedením zkušeného jezdce Tomáše Engeho již první testy na Autodromu Most.

 

Pokud sezóna letos vůbec odstartuje, tak by si manželé Sajlerovi měli odbýt debut na závodech v Grobniku. Následovat budou víkendy na Slovakiaringu a v Brně.

 

Připravil: Ondřej Novotný      
Zdroj a foto: FB Filip Sajler
17.5.2020

autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.