17.05.2020
Je nám velmi líto, že Pandemie – COVID 19 ovlivnila i pořádání letošního SGP v Praze. V České republice se postupně omezení uvolňují a již se začínají povolovat i sportovní akce. Přesný termín jsme však stále konzultovali s Mezinárodní motocyklovou federací FIM, promotérem BSI a Autoklubem České Republiky. Oficiálním termínem pro 2020 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix je sobota 19. září.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Již zakoupené vstupenky budou v platnosti na náhradní termín. Předprodej vstupenek na nový termín bude zahájen předběžně od 1. srpna.

 

Původně měli nejlepší plochodrážní jezdci světa závodit v Praze 13. června. Kvůli koronavirové pandemii a stále trvajícím opatřením ve většině států došlo k přeložení termínu závod na září, kdy se již dá očekávat možnost cestování za hranice a s tím spojená účast diváků ze zahraničí.

 

Plochá dráha se na Markétě jezdí od 30. let minulého století a světová Velká cena nepřetržitě od roku 1997. Letos se tak po názvem 2020 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix pojede na plochodrážním stadionu Markéta v Praze již 24. ročník.

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj: Speedway Prague, Autoklub ČR

17. 5. 2020

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.