19.05.2020
Vypadá to, že jakmile SX jezdci dostali zelenou a konečně je jasné, že se v neděli 31. května 2020 začne znovu závodit, mnozí z nich se rozhodně nešetří. V rámci přípravy na pokračující sezónu série East Coast Lites SX nešťastně upadl Josh Hill. Co se mu stalo? Čtěte dál...
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Josh Hill si během tréninku na trati MX Club vykloubil kyčel a pozdější vyšetření bohužel poukázala rovněž na blíže nespecifikovanou frakturu. 
 

Joshovo poděkování u IG video komentáře k jeho zranění s poděkováním:
"Mockrát děkuji všem lidem z tréninkového areálu MX Club a také jezdcům, kteří mi pomohli dostat se z trati a přemístili mě rovněž do ambulance. Po příjezdu do nemocnice jsem byl schopný o pár hodin později normálně bez cizí pomoci chodit, za což jsem nesmírně vděčný. Ale co vám budu povídat. Bylo to několik děsivých a hodně bolestivých hodin, než mi nahodili kyčel zpět do jamky." 
 

Původní IG video komentář Joshe si můžete pustit na jeho profilu zde.

Přestože to vypadalo, že si střihne nejstarší z bratrů Hillových solidní SX návrat, v současné době si zapíše do svého závodního deníku jen další černý puntík a uvidíme, kdy ho na startu uvidíme. Mimochodem, není to tak dlouho, co si Jacob Hayes přivodil zlomeninu stehenní kosti.  Tak SX hoši, trénujte, ale s trošku menší intenzitou, ať se vás na startu sejde co nejvíce a máme zase nač koukat! Všem zraněným nezbývá samozřejmě přát nic jiného, než brzké uzdravení. 

 


Připravila:
Lucie Havlíčková (luh) 
Zdroj: Gatedrop.com a Instagram Josh Hill 75
19.05.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.