21.05.2020
Oblíbený motocrossový seriál ADAC MX Masters musel už několikrát během letošního roku měnit kalendář. Další změna nastala v předchozích dnech. Letos tak ADAC bude pouze krátkým seriálem, který se bude konat na podzim.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Zredukovaná podzimní sezóna ADAC MX Masters by měla být složená ze dvoutří závodů v měsících září a říjen. Vzhledem k současnému zákazu pořádání větších akcí do 31. srpna na území Německa, nelze uspořádat většinu prvotně naplánovaných závodů. Podle oficiálních opatření by měl proběhnout závod na trati ve Fürstlich Drehna o víkendu 5. a 6. září. Závod v Gaildorfu by měl být krátce poté, ve dnech 12. a 13. září.

 

ADAC úzce komunikuje s organizátory, aby se ujistil, že bude možné tyto akce uspořádat. ADAC je také v neustálém kontaktu s organizátory z Tensfeldu, Bielsteinu a Möggers, kde zákaz pořádání akcí vedl ke zrušení závodů. Řeší se možnosti, zda na podzim existuje nějaké alternativní datum pro možnost odjetí.

 

Závody v Holzgerlingenu, Möllnu a Aichwaldu plánované na červenec, také nebude možné v termínu uspořádat. Po konzultaci s organizátory nebylo možné odložit tyto závody na pozdější datum.

 

Připravil: Pavel Horák
Zdroj a foto: ADAC MX Masters
21. 5. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.