21.05.2020
S velkým povděkem kvitujeme snahu představitelů AČR vyjednat možnost zahájení motokrosové sezony 28. 6. v Dalečíně. Jednání zdárně pokračují a rýsuje se velká možnost odstartovat sezonu za předpokladu dodržení přísných hygienických opatření. Proto jsme si ve spolupráci s Petrem Masaříkem dovolili pro profi jezdce i amatéry připravit organizovaný MX trénink s následujícím programem...
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V sobotu 30. 5. 2020 uspořádáme v Dalečíně na jedničce organizovaný MX trénink a tímto vás na něj srdečně zveme.


Trať bude připravená jako na závody a budou i transpondéry (časomíra). Doplňková bezpečnost bude zajištěna praporkáři a zdravotníky.


Denní plán:

- Seznamovací trénink, měřený trénink a dvě jízdy se startem. Třídy 50/65 ccm, 85 ccm, Hobby, Amatér a Open – profi. 
- Cena za tento celodenní trénink je 600 Kč/moto.
- Na trati můžete zůstat a jezdit ještě i následující den v neděli 31. 5. 2020, a to již volně za běžný poplatek správci trati.


V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti formou SMS ve tvaru JMÉNO – PŘÍJMENÍ – TŘÍDA - OBJEM MOTO na telefonní číslo 728 778 001. Po zaregistrování vám přijde potvrzující sms a časový plán, s nímž se můžete seznámit pod článkem v příloze.


Výsledky tréninku budou průběžně k dispozici na Facebooku na stránkách Masakr Servis MX škola pro děti a juniory a Motokrosová trať Písečská Zmole – Dalečín. Prosíme o nošení roušek, dodržování rozestupů a dalších nařízení vlády. 


Petr Masařík a HT Group Racing Team s.r.o.


Ilustrační foto: Pavel Horák 
21.05.2020
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.