28.05.2020
Australský jezdec Miller, který přešel do nejsilnější kubatury MotoGP již ve svých 20 letech, se upsal továrnímu týmu Ducati.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jack se pohybuje v kolotoči Mistrovství světa od sezóny 2011, když odjel ještě 6 závodů ve stopětadvacítkách. Následně se přes kubaturu Moto3, kde se stal v sezóně 2014 vicemistrem světa, probojoval do královské kubatury MotoGP.

 

V letošním roce ho můžeme „vidět“ v týmu Alma Pramac Racing, který je satelitním týmem italské Ducati. Od příští sezóny ho ovšem uvidíme zcela na rudém motocyklu továrního týmu Ducati Team.

 

Miller podepsal s továrnou smlouvu na sezónu 2021 s následnou opcí na rok 2022. Kdo bude stájovým kolegou sympatického Australa není ještě známo. Nynějším jezdcům Doviziosovi a Petruccimu končí po této sezóně smlouva u Ducati.

 

„Je to pro mě velká čest pokračovat v kariéře jezdce MotoGP s výrobcem z Borgo Panigale a rád bych poděkoval vedení Ducati, jmenovitě pak lidem jako Claudio, Gigi, Paolo a Davide za jejich důvěru, že mi dali tuto neuvěřitelnou šanci,“ řekl po podpisu smlouvy Miller.

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: MotoGP
Foto: FB Miller
28.5.2020
 

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.