31.05.2020
V sobotu 23. května 2020 se konal u brněnského dealera Yamahy společnosti PEMM Test Day, kde mohli potencionální zájemci, majitelé motocyklů a fanoušci značky otestovat cokoliv ze široké škály modelů značky. Fotografie z testování hledejte v galerii pod článkem.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Testovací den překazila zájemcům příroda, protože celý den propršelo. Na testování dorazilo více jak třicet skalních fanošků značky Yamaha, potenciálních zájemců a majitelů. Celkově se však uskutečnilo na 70 demo jízd, což lze označit za slušný výsledek na deštivý den.

 

Největší zájem byl mezi testovacími jezdci o modely Ténéré 700, moderní XSR 900 a Tracer 900 GT. Tyto motocykly byly po celou dobu testu v provozu.

 

"Akce se i přes nepřízeň počasí vydařila. Všichni motorkáři odcházeli spokojení a nadšení z vybraných modelů. Dle očekávání byl obrovský zájem o Ténéré 700, která získává na popularitě více a více. Naštěstí ani nikdo nespadl a mohli jsme tak zažít pozitivní den spolu s našimi předváděcími motocykly," dodal k akci Miloš Soukup, jednatel společnosti.

 

Připravil: Pavel Horák
Foto: Jitka Daňková / www.jitkaphoto.cz
31. 5. 2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.