02.06.2020
I když se zatím nemůže závodit, tréninky jsou povoleny, čehož hojně využívají i čeští sajdkárkrosaři. Jejich větší shluk byl o uplynulém víkendu v Jiníně u Strakonic, kde probíhal neoficiální hromadný trénink.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na něm se domluvilo celkem 8 posádek (4 z republiky a 4 z přeboru), které mohly v rámci něho poměřit své jezdecké síly. Přeci jenom se lépe trénuje s ostatními než sami, což potvrzují i slova samotných aktérů. „Bylo to super! Dali jsme i takový závod a všechny to bavilo. Bylo super se konečně na trati taky potkat s jinou sajdou,“ řekl nám Jan Boukal z BO MOTOR-OIL racing teamu, který se letos se svým bratrem Pavlem velmi zodpovědně připravují a nevynechají víkend, co by nebyli jezdit na své sajdkáře.

Na hromadný trénink v Jiníně pěli ódy i ostatní. „Byla to paráda svézt se s ostatními. Lepší než jezdit sami. Bylo nás tam 8 posádek a jeli jsme 2x 15 min plus jedno kolo, ale podruhý se Olda rozhodl nás trošku víc potrápit a jeli jsme 20 minut. Byla to super zkušenost potrénovat ve více lidech,“ odpovídal nám Martin Králíček.

Ostrý mistrovský závod přesto všem chybí. „Co ti budu povídat, už aby byly závody. Už je to čekání opravdu dlouhý,“ povzdechl si Jan Boukal. Nezbývá než dodat, že se snad brzy dočkáme a zase se všichni po tak dlouhé době sejdeme v obvyklém počtu!


Účastníci hromadného tréninku:

#99 Boukalové
#27 Kalinovský-Liška
#50 Králíčkové
#69 Poslušný-Rozhoň
#127 Štědronský-Hrachovec
#4 Procházka-Dubský
#33 Vitoň-Peták
#39 Pech-Valtr
(joh)
Foto: FB ST Boukal

2.6.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.