15.06.2020
Devítinásobný mistr světa Ital Valentino Rossi by měl v příští sezóně podle slov svého dlouholetého kamaráda Allesia Salluciho pokračovat v závodění.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Spekulace kolem setrvání legendy MotoGP„The Doctora“ v kolotoči Mistrovství světa dostávají zcela nový obraz. Jeho nejbližší přítel Uccio se rozpovídal pro italskou televizi Sky, že v příští sezóně jezdce s číslem „46“ na startu určitě uvidíme.

 

Rossi sice už nebude závodit v továrním týmu Yamahy, ale bude závodit v satelitním týmu u Petronasu, který vede pan Razlan Razali. Jeho týmovým kolegou by měl být jeho žák z VR46 Academy Franco Morbidelli. Ital bude ovšem krotit i v satelitním týmu tovární stroj, a to Yamahu YZF-R1M.

 

„Valentino je jezdec, který chce dělat všechno ostatní, jen ne ukončit kariéru. Stále má obrovskou chuť závodit a bojovat o dobré výsledky, jsem přesvědčen o tom, že nás ještě překvapí. Nebude to sice tovární tým, ale budeme mít tovární motorku a plnou tovární podporu. S Yamahou máme skvělé vztahy a jako týmového kolegu budeme mít Franca Morbidelliho. Věřím, že to pro nás bude dobrá sezona,“ říká Rossiho dlouholetý přítel Uccio.

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: Speedwek
Foto: insella
15.6.2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.