23.06.2020
Proslýchalo se, že by do Dalečína měl dorazit i holandský reprezentant Jeffrey Herlings, který by se chtěl určitě předvést v tom nejlepším světle. Pro české piloty by bylo ctí být na roštu s takovým jezdcem. V jednom z rozhovorů vysvětlil, jaká je teď situace s jeho závoděním.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na otázku, zda se plánuje v nadcházejících týdnech zúčastnit nějakého závodu v České republice, uvedl: „Prozatím nic neplánujeme, dokud neznáme kalendář GP. Pokud začneme v září, možná začnu závodit v srpnu. Pro tuto chvíli nemám žádný plán, dokud nevyjde kalendář, protože v poslední době se hodně měnil. Vím, že je těžké vytvořit kalendář s ohledem na dění ve světě, ale doufejme, že příští kalendář bude ten, podle kterého pojedeme.“

 

„Znovu trénuji pět nebo šest týdnů, ale měl jsem skoro tři měsíce volna, protože jak víte, v Holandsku bylo všechno uzavřeno, závody, tratě, všechno. Teď jsem zpět, ale je zvláštní, když nevíte, kdy musíte být plně připraven na ostré závody. Stále je cílem být mistrem světa, ale nevíme, kdy bude znovu restartována sezóna, zda v červenci, srpnu nebo září. Možná celý rok nebudeme závodit, těžko říct,“ zmínil o své přípravě.

 

„Je zvláštní mít znovu volné léto. Minulý rok jsem byl zraněný a teď tohle,“ dodal Jeffrey.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: MX Large

Foto: Ray Archer

23. 6. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.