11.07.2020
Management Buggyry, v čele s šéfem týmu Martinem Kolocem, získal do svých řad dalšího pilota světové úrovně! Jedná se o jezdce se zkušenostmi z prostředí F1.
autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Dalším do party, který bude závodit a testovat pro tým Buggyra Racing je Jarek Janiš, který má mnohaleté zkušenosti ze sérií, jakými jsou F1, Champ Car World Series, Le Mans nebo FIA 3000. Janiš byl testovacím jezdcem ve Formuli 1 u týmů Prost Acer a u týmu Jordan.

 

Český jezdec přichází do týmu, jako posila pro případný šampionát GT, kde by měl býtjezdcem a zároveň by zde měl zastávat roli inženýra.

 

Jarek Janiš je tedy dalším do party, už tak hvězdných pilotů, v týmu Buggyra Racing. Mezi další velké hvězdy a jezdce patří Tomáš Enge, David Vršecký, Adam Lacko, Téo Calvet, Aliyyah Koloc, Yasmeen Koloc a samozřejmě i matador v dakarské sekci Josef Macháček.

 

A co řekl na adresu Jarka Janiše sám velký šéf Martin Koloc? „Určitě jsme ho nepodepsali proto, abych se mohl bít v hruď, že šéfuji jezdci, který působil jako oficiální testovací jezdec v týmech F1 Prost Acer a Jordan. Zajímají nás jeho postřehy, názory na vývoj, výkony jednotlivých jezdců, schopnosti inženýra a pilota.“

 

Sám český jezdec se na novou šanci u týmu z Roudnice nad Labem velice těší! „Zatím bych se nerad bavil o konkrétních termínech, nicméně analyzujeme, co je pro nás v této chvíli nejvýhodnější. Každopádně doufám, že do toho brzo vlítneme. Hodně se těším, testování mě vždycky strašně bavilo, ale závodění je přece jen o něčem jiném,“ řekl Janiš.

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj a foto: Buggyra Racing
11.7.2020

autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.