21.07.2020
Brno – Karel Abraham je hlavní postavou druhého dílu speciální série videí, která vzniká na motivy populární videohry Grand Theft Auto. Bývalý jezdec MotoGP se v areálu Automotodromu Brno vžil do role gangstera, ve které zužitkoval oba své největší koníčky – závodní motorky a zbraně. V duelu s motocyklovým závodníkem Ondřejem Ježkem se nevyhnul ani tanečnímu souboji v baru.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Brněnský rodák hodnotí natáčení pozitivně. „Byla to velká zábava, obecně mám jakékoliv natáčení rád, takže jsem si samozřejmě užil i tohle. Zvlášť když jde o podobně atraktivní formát, navíc v areálu Automotodromu Brno. Je to zároveň netradiční způsob, jak divákům představit Masarykův okruh z jiné stránky. Při natáčení jsme projeli prakticky půlku areálu a lidé se teď mohou podívat, co všechno se dá na okruhu zažít a vyzkoušet. Ať už jsou to motokáry, nebo třeba ubytování ve stylovém hotelu pár metrů od závodní dráhy,“ okomentoval natáčení Karel Abraham. Bývalý závodník MotoGP nejen jezdí na motorce, ale projeví se tu i jeho záliba ve zbraních, stejně jako divákům předvede své taneční umění v rámci dance battle v baru.

 

V druhém dílu GTAutomotodrom si zahrál i motocyklový jezdec Ondřej Ježek. „Vzpomínám, jak jsme GTA na Playstationu hráli s Abajou jako dvanáctiletí. Tak jsme si to po dvaceti letech střihli znovu rovnou naživo. Za mě parádní scénář od Petra Boháče a výroba od Okruháři.cz, která vždy slibuje speciální výsledek. Natáčení jsem si užil. Do role jsem se vžil tak, že jsem ještě půl dne po ulici chodil jak počítačová postavička,“ popsal svou zkušenost s netradičním video formátem Ondřej Ježek.

 

Mini série zábavných videí vzniká pod hlavičkou Automotodromu Brno, kde už v tuto chvíli mají připravený koncept dalších dílů. Výsledkem by měla být minimálně dvě další videa, která by dohromady divákům měla nabídnout ucelený příběh tak, jak jsou zvyklí z herní série Grand Theft Auto.

 

Odkaz na video: https://www.facebook.com/watch/?v=280207386374715

 

TZ AUTODROM BRNO
21.7.2020

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.