04.08.2020
Grand Prix České republiky letos bohužel bude bez diváků, ale když nemůže fanoušek na Masarykův okruh, dorazí Masarykův okruh k fanouškovi. Ve čtvrtek 6. srpna si zájemci mohou užít besedu s osobnostmi motocyklového sportu v brněnském kině Scala. Vstup na akci je zdarma.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na pódiu univerzitního kina Scala na brněnském Moravském náměstí se od 15:00 hodin představí minimálně čtveřice atraktivních hostů:

 

  • Karel Abraham, dlouholetý závodník MotoGP
  • Peter Baláž, motocyklová legenda Československa
  • Ivana Ulmanová, statutární ředitelka Automotodromu Brno
  • Martin Straka, okruhový hlasatel, fotograf a televizní komentátor motoristických závodů

 

Hodinovou besedou diváky provede moderátor Českého rozhlasu Brno Borek Kapitančík. Besedu si zájemci budou moci poslechnout i na vlnách Českého rozhlasu Brno a prostřednictvím live-streamu na Youtube.

 

Vzhledemk omezené kapacitě kina Scala je nutná registrace předem. Registrační formulář zájemci najdou na webu Automotodromu Brno, případně v události na Facebooku.

 

Pro všechny je připraven doprovodný program na Moravském náměstí v podobě distanční autogramiády Karla Abrahama, výstavy současných a historických závodních strojů a moderovaného programu Českého rozhlasu Brno.

 

Akce se uskuteční v souladu s aktuálně platnými hygienickými opatřeními v souvislosti s bojem proti šíření nemoci COVID-19. Pro účast na besedě v kině Scala je nutná rouška.

Autor: TZ Automotodromu Brno
05. 08. 2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.