27.08.2020
Čekání na první mistrák bylo nekonečné, ale dočkali jsme se. Již tuto neděli 30.8.2020 odstartuje opozdilou českou sezonu v sajdkárkrosu a quadcrossu tradiční bašta těchto disciplín - Kramolín u Nepomuku. Přihlášeno je několik zahraničních posádek, včetně desetinásobného mistra světa Daniela Willemsena z Holandska! Na vítěze pak čeká vysoké prize money!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Lákadel, proč zavítat do Kramolína, je hned několik. Jezdci budou mít o motivaci navíc, protože kdo se stane celkovým vítězem kramolínského závodu, obdrží prize money v hodnotě 1.000 Euro! Za holeshot získá posádka kvalitní pneu značky MEFO od pana Willi Liebla a také cenu od BO MOTOR-OIL Action.

A vzhledem k tomu, že česká sezona se otevíra dříve než v zemích mistrů světa, přihlásilo se množství zahraničních posádek jezdících pravidelně MS. Asi největší hvězdou bude start desetinásobného mistra světa Daniela Willemsena či Angličana Bretta Wilkinsena. S nimi dorazí 5 německých týmů, včetně Adriana Petera s naším Mírou Zatloukalem, dva belgické, včetně Juliana Veldmana s Ondřejem Čermákem a dva anglické.

V příloze níže naleznete harmonogram celého závodního dne v Kramolíně.

Určitě neváhejte se přijet podívat na hvězdné obsazení kramolínského závodu! Jedinečná možnost vidět, jak v českém mistráku jedou světoví šíbři! Nenechte si to ujít! Kromě notné dávky adrenalinu vás čeká kvalitní divácké zázemí s občerstvením a volným vstupem do depa!(joh)
27.8.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.