09.09.2020
Ani jsme se nenadáli a je před námi druhý podnik MMČR side a quad! Hostit jej bude MX-Enduro park club Jinín v AČR u Strakonic v sobotu 12.9.2020. Jako v Kramolíně se na něj chystá mnoho zahraničních posádek. Je přislíben start top špičky z MS v čele s několikanásobnými mistry světa Danielem Willemsenem, Etienem Baxem či Marvinem Vanluchenem. Nenechte si takovou podívanou ujít a příjměte naše pozvání do Jinína!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na úvodním podniku v Kramolíně světová špička předvedla své nesporné kvality, když ovládla stupně vítězů. České fans samozřejmě potěšilo celkové vítězství mladého talenta Juliena Veldmana z Nizozemska s naším Ondřejem Čermákem. Mistrovskou jízdu na blátě ukázal také desetinásobný mistr světa Daniel Willemsen z Nizozemska, kterému nakonec patřila druhá příčka. Pódium pak uzavíral britský mistr Brett Wilkinson. S nimi se snažili držet tempo naši bratři Boukalové, kteří se blýskli dvakrát holeshotem a nakonec jim byla souzena 4. pozice. Bohužel se nezadařilo dvojnásobným mistrům republiky Kolenčíkovi s Hejhalem. Zradila je neposlušná technika.

Nabitý rošt měl také Přebor ČR side. Ovládli ho Procházka-Dubský. Ve veteránech patřilo celkové vítězství nováčkům této kategorie bratrům Křížovým, bývalým mistrům republiky. U klasiků zase řádil Pokorný-Poledník.

MMČR quad se jelo pod taktovkou polských jezdců. První skončil Kacper Mieszkowski, druhý Kacper Kaluza a třetí náš Zdeněk Poláček.


A jak budou probíhat závody v Jiníně, které poctí svým startem top světová špička? Nechme se překvapit a přijďme se na ně podívat na živo!
PROGRAM:


Ve vydaném harmonogramu budou jednotlivé kategorie MMČR side a quad startovat v následujícím pořadí. Níže pak naleznete časový rozpis, který je i dán pod článkem.

MMČR quad
PČR quad junior
PČR side, veterán a klasik
MMČR side

volný trénink
kvalifikační trénink 10:15
závody 12:50Určitě se na další dějství českého mistrovství s mezinárodním obsazením, které se koná v Jiníně u Strakonic v sobotu 12.9.2020, vydejte! Bude to stát za to! Kdy jindy, než právě nyní máte ojedinělou možnost vidět jízdu několikanásobných mistrů světa v sajdkárkrosu!(joh)
Video: WSC
9.9.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.