11.09.2020
Průlom ve vývoji sajdkárkrosových motorů ztělesňuje ryze český produkt JAWA JJD 750, který po několika měsících vyvíjel tým kolem Martina Vrátného a Lukáše Černého. Spalovací motor s elektrickým startérem a vstřikováním. Dříve líbivá myšlenka, ale až nyní přetavená v realitu! Již na 2. podniku MMČR side a quad v Jiníně na ní poprvé pojede posádka Lukáš Černý s francouzským spolujezdcem Bastienem Chopinem!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Za vývojem nového motoru stála několikaměsíční tvrdá práce. Český tým ale hnala obrovská touha dotáhnout dřívější vizi do reálné podoby. A povedlo se! I přes překážky se dokázala dostat a vyřešit nemnoho svízelů. Nyní však v Jiníně představí nový motor JAWA JJD 750 s elektrickým startérem a vstřikováním. V českém sajdkárkrosu průkopnický čin!

„Především díky Martinovi Vrátnému a celému teamu vám po dlouhém očekávání a náročném vývoji představujeme první verzi motoru JAWA JJD 750 s elektrickým startérem a vstřikováním,“ uvádí novinku s motorem Lukáš Černý. A láká další zájemce, pro které by mohla být JAWA JJD 750 výbornou eventualitou.Prozradil, co bude součástí dodávky ve verzi 2021. „Obdržíte:

- El. vstřikování s klapkou.
- Kompletní elektroniku včetně el. startéru.
- Programovatelná jednotka zapalování CDI.
- Kabelový svazek vlastní výroby bez přebytečných čidel a kabelů.
- Hydraulická spojka.
- Odlehčená a kvalitnější verze ojnice.
- Motor připravený na závod bez nutnosti dalších úprav.


Jestliže vás zaujal nový český motor JAWA JJD 750, neváhejte se obrátit pro více informací na Lukáše Černého (tel.: 778 002 866).


Budeme držet palce, aby v Jiníně nový motor JAWA JJD 750 dobře šlapal a udělal si tu nejlepší reklamu!
(joh)
11.9.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.