21.09.2020
Talentovaný dříč Jan Ulman zavítal na německý supermotardový mistrák v Oscherslebenu, kde zcela jednoznačně dominoval třdě ADAC SMX 85 Junior a díky tomuto výsledku je momentálně v čele průběžného pořadí. O tom, jak závody probíhaly a co ho čeká dál, se dozvíte z jeho reportu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Německý supermotardový ADAC mistrák v Oschersleben:

"Trať mě velmi bavila. Byl zde vybudovaný poměrně dlouhý terén, který mi vyhovoval. Všechno fungovalo, jak mělo. Můj motocykl TM byl opět připraven na jedničku a já se tak mohl soustředit pouze na závodění. Kvalifikace P1, první i druhý závod pro mě přinesly 1. V tuto chvíli vedu německé mistrovství ADAC, a pokud budeme moct příští týden vycestovat, pokusím se dotáhnout své letošní snažení a zabojuji o titul německého šampiona. 

Příští rok pojedu už ve vyšší kategorii 250 ccm. Budu moct závodit v rakouském i německém mistrovství. Těsně před Oschersleben mi však taťka sdělil, že se bohužel nebudu moct zúčastnit českého supermoto mistráku, protože s tímto motocyklem už spadám mezi chlapy, kde mohu závodit až od 14 let. Je to každopádně škoda, že si budu muset ještě rok počkat. V současné době zjišťujeme, jak to bude s Evropou, kde bychom si přáli, aby mi udělili výjimku. I v jejich pravidlech totiž stojí, že zde mohu závodit až od 14 let. 

Děkuji za podporu rodině a také všem partnerům i sponzorům."

Jan Ulman #5

 

TZ TM Racing CzechMoto Performance
21.09.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.