01.10.2020
Italská fabrika Ducati Corse oznámila složení svých jezdců pro následující sezónu MotoGP. Ducati obměňuje své jezdecké složení ve všech týmech, které pod tuto italskou továrnu v Mistrovství světa spadají.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jak už bylo avizováno na jaře letošního roku, tak za tovární stáj Ducati Team bude závodit Australan Jack Miller, který letos předvádí velice slušné výsledky v sousedském týmu Pramac. Společně s Millerem se přesouvá nakonec do továrního týmu i jeho nynější stájový kolega Francesco Bagnaia. V továrním týmu tudíž vystřídají ostříleného matadora Andreu Doviziosa a Danila Petrucciho.

 

V týmu Pramac Racing budou od příští sezóny jezdit nadějný Španěl Jorge Martin, který sem zamíří z prostřední kategorie Moto2 a Francouz Johann Zarco, který se přesune z týmu Esponsorama Racing.

 

Všichni tito jezdci, kteří pojedou buď v továrním týmu Ducati, a nebo u Pramacu, budou krotit nejmodernější specifikaci Ducati Desmosedici GP.

 

Poslední tým, který využívá služeb italské stáje je již zmiňovaný Esponsorama Racing, ve kterém má pro příští sezónu smlouvu Tito Rabat a druhým jezdcem této stáje by se mohl stát buď Enea Bastianini nebo Luca Marini z prostředí Moto2.

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: MotoGP
Foto: Moto.it
1.10.2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.