10.10.2020
S překvapivým rozhodnutím přišla úspěšná belgicko-holandská posádka Vanluchene-van den Bogaart, mistři světa z roku 2018. Nedávno zveřejnili zprávu, že ukončí spolupráci ke konci roku!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jak bude vypadat mistrovství světa v roce 2021 vzhledem pořád setrvávající pandemii, těžko říct, každopádně v něm již neuvidíme úspěšnou belgicko-holandskou dvojici Vanluchene-vd Bogaart.

Oba jezdci si totiž minulý týden sedli za pověstným stolem a rozhodli se, že spolu ukončí spolupráci na konci tohoto roku. Odjedou ovšem ještě finále ONK v Oldebroeku dne 24.10.

Marvin Vanluchene a Ben van den Bogaart před lety vytvořili velmi úspěšný tým. Jejich úspěšné snažení vyvrcholilo v roce 2018, kdy získali titul mistra světa. O další rok pak přidali vícemistra. Na domácím šampionátu pak dosáhli dvakrát na belgický titul.

Jejich překvapivé rozhodnutí zacloumalo sajdkárkrosovou komunitou. Samozřejmě, že již existuje několik zvěstí o budoucnosti obou jezdců, ale raději počkáme, až oni sami přijdou s dalšími novinkami.(joh)
10.10.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.