16.10.2020
Devítinásobný mistr světa Valentino Rossi, byl před nadcházejícím víkendem Mistrovství světa pozitivně testovaný na koronavirus.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Již za necelé tři hodiny vyjedou jezdci kategorie MotoGP ke svému prvnímu tréninku na MotorLand Aragón. Na dráze bude ovšem chybět stabilní jezdec MS Valentino Rossi, kterému vyšel pozitivní test na koronavirus.

 

Ital, který předešlé tři závody nedokončil vinou pádu, tak bude chybět nejspíše v obou závodech na španělské dráze, které se jedou týden po sobě.

 

„Bohužel ráno jsem se probudil a nebylo mi vůbec dobře. Bolely mě kosti a měl jsem také zvýšenou teplotu. Ihned jsem volal lékaře, který mě dvakrát testoval. Rychlý PCR test byl negativní, stejně jako test, který jsem absolvoval v úterý. Ale druhý, jehož výsledek mi odeslali dnes ve čtyři odpoledne, byl bohužel pozitivní. Jsem velmi zklamaný, že budu v Aragonii chybět. Chtěl bych být optimistou ohledně druhého podniku v Aragonii, ale nevím, zda to bude možné. Jsem velmi smutný a zároveň naštvaný, protože jsem dělal maximum, abych respektoval všechna doporučení a třebaže jsem měl úterní test negativní, a byl v izolaci od příjezdu z Le Mans. Každopádně tak to je a nemůžeme s tím nic udělat. Nyní postupuji dle doporučení lékařů a doufám, že mi brzy bude lépe,“ řekl k situaci Rossi.

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: Monster Energy Yamaha MotoGP
Foto: FB VR46
16.10.2020

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.