17.10.2020
Nadcházející sezóna 2021 znamená pro Kawasaki a Pro Circuit 28 let vzájemné spolupráce. Úspěšná spolupráce Monster Energy, Pro Circuit a Kawasaki se může pochlubit působivým životopisem, který zahrnuje různá vítězství v motocrossu i supercrossu. Můžeme uvést i zisk mistrovského titulu v AMA Pro Motocross 2019, kterého dosáhl jezdec Monster Energy Kawasaki Adam Cianciarulo.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na motocyklu Kawasaki KX250 to v následující sezóně rozjede Austin Forkner spolu s Jordonem Smithem a Cameronem McAdoo. Trojici doplní Seth Hammaker, který absolvuje v barvách Monster Energy Kawasaki Team Green přípravné a amatérské závody.

 

„Máme skvělý tým, který vstoupí do následující sezóny 2021 na zcela novém motocyklu KX250,“ řekl Mitch Payton, majitel Pro Circuit. „Těším se na další spolupráci se stabilní sestavou jezdců, ke kterým se připojí Hammaker. Mezi naší čtveřicí jezdců je spousta talentů a my jim poskytneme potřebné nástroje, aby každý z nich mohl naplno využít svůj potenciál. Tým Monster Energy/Pro Circuit/Kawasaki má velká očekávání, že dostane Kawasaki a Pro Circuit na vrchol pódia.“

 

Forkner vstoupí do nové sezóny jako jeden z nejzkušenějších jezdců týmu. Dvanáctinásobný vítěz třídy 250 má naděje na zisk několika vítězství. Sezóny 2019 a 2020 měl zkrácené kvůli zranění. Rok 2020 přinesl do startovního pole novou tvář. Smith, který se zúčastnil čtyř závodů, se dokázal probojovat do TOP5 během tří z nich. Poté ho ze hry vyřadilo zranění. McAdoo se v letošní sezóně vrátil ke značce, se kterou zaznamenal velké úspěchy už během amatérské kariéry a následně poté i na supercrossových a motocrossových závodech. Hammaker se může těšit na svůj profesionální debut na začátku sezóny 2021.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Pro Circuit Kawasaki

17. 10. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.