14.11.2020
Český závodník Martin Michek odstartuje na nejtěžším závodě světa s číslem #31. Co pro něho účast na Dakaru znamená a kdo mu nejvíce pomáhá?
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Když jsem vloni dostal svoje první číslo na Dakar a to #132, představoval jsem si jen, jaké to asi bude, ale pořád jsem nevěděl, do čeho jdu! Jediné co jsem věděl, bylo to, že jsem tam jel bojovat a dát ze sebe maximum!

 

Na Dakar 2021 mám také pro mě emotivní číslo #31! Číslo, které mi už teď napovídá to, že tam jedu znovu bojovat, poprat se o každý kilometr, dát ze sebe maximum, ale také vím, že se pod tímto číslem skrývá odhodlanost, vytrvalost, dřina, bolest, únava, bezmoc, slzy štěstí, písek v očích... Zkrátka krásné, ale i špatné momenty, které k nejtěžšímu závodu světa neodmyslitelně patří!

 

V životě každého z nás opravdu přijdou chvíle, kdy si člověk sáhne až na dno, ale mě vždy hodně nakopne to, že jste tady VY - moji milí a věrní fanoušci, kteří jste odhodlaní jít se mnou celou cestu Dakarem. V neposledním řade taky moje rodina, která stojí vždy při mě a také moji věrní partneři, kteří mi stále věří, podporují mně a drží mi palce!

 

Na tohle je jediný lék, který se mi honí hlavou a to NIKDY SE NEVZDAT, snažit se udělat vše pro to abych posouval českou vlajku, výš a výš. K tomu ještě moje velké přání dokázat předat tak obrovskou vlnu emocí a adrenalinu, abyste vyskočili a hrdě mohli zpívat, KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH, HOP, HOP, HOP!

 

Dakar 2021 jedeme v tom zase spolu!!!!!!

 

TZ Martina Michka

Foto: Moto Racing Group

14. 11. 2020

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.