19.11.2020
I když teď doba není zrovna přívětivá, jezdci sajdkárkrosu jako ostatní sportovci se musí přes zimu pořádně připravit na novou sezonu. Mistři přeboru jdou příkladem a již nyní ladí v garáži nové sajdkárkrosové přírůstky.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„U nás v teamu neztrácíme ani chvilku času a příprava na novou sezónu u nás běží na 100%,“ hlásí Procházka-Dubský. Již se také chlubí nově koupenými stroji na příští závodní rok. „Hlavně bychom chtěli poděkovat firmě BIOS a Lukášovi Pudlovi za velkou vstřícnost. Prostě super jednání a profesionální přístup jako vždy,“ děkovali za podporu sponzorům a prodejci sajdkáry.Ihned po nákupu se dali v garáži do práce. „Nový stroj na sezónu jsme si začali mazlit do našich barev a doufáme, že nám v další sezóně přinese štěstí a my pojedeme stejné výsledky jako letos,“ věří oba jezdci, kteří v letošním podivném ročníku českého šampionátu vybojovali přeborový titul. Zejména se jim povedl letošní závod v Kramolíně, který ovládli. Navnaděni příznivými výsledky tak budou chtít příští rok navázat.

„Doufejme, že svět bude brzy v pořádku a my všichni se sejdeme na jaře na prvním závodě sezóny 2021. Náš team bude v plné síle připraven. Budeme se na Vás těšit,“ končili své sdělení fanouškům Procházka-Dubský.


Za Motolevel.com jim přejeme mnoho štěstí a vydařenou zimní přípravu!(joh)
Foto: Zdeněk Růžička a archiv posádky

19.11.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.