21.12.2020
Promotér MMČR Supermoto představil informace na nadcházející sezónu 2021. Společně s informacemi přináší také kalendář MMČR a datum MS Supermoto, které se bude konat v červenci!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Vážení příznivci disciplíny Supermoto,
předem Vás chci pozdravit a v této komplikované době Vám popřát hlavně hodně zdraví a síly.

 

Ač se zdá, že se v naší disciplíně nic neděje, opak je pravdou.
Povedlo se nám společně s Vysokým Mýtem domluvit podnik MS/ME/ME Junior, a to konkrétně v termínu 24. a 25. července 2021. Jsme bytostně přesvědčeni, že závod MS patří do České republiky a budeme moc rádi za vaši širokou podporu.


Současně dáváme dohromady s pořadateli i národní kalendář, který je zatím v syrové podobě, ale myslím si, že pokud dojde ke korekci, budeme mít vaše pochopení.

 

1. závod 1.-2. května Cheb
2. závod 12.–13. června Vysoké Mýto
3. závod 3.–4. července Písek
4. závod 24.–25. července Vysoké Mýto (MS/ME/ME Junior MMČR bez S1)
5. závod 4.–5. září Vysoké Mýto
6. závod 18.–19. září Melk (Rakousko MMČR)

 

Systém závodů českého šampionátu se pro rok 2021 měnit nebude. Společné závody s rakouským šampionátem projdou drobnými změnami tak, abychom dosáhli většího spádu závodního dne a závodníky tak udrželi v tempu. Asi nejzásadnější změna bude on-line přihlašování na podniky MMČR přes připravený formulář. Po dlouhých letech doufáme, že formální přejímka bude pouze „formální“.


Podrobnější informace o nadcházející sezoně budete dostávat obratem na těchto stránkách. Prosíme o trpělivost, neboť v této složité době jsou přípravy sezóny vzhledem k různým opatřením a nařízením vlády náročnější. Věříme, že se na jaře potkáme v co možná největším počtu na závodních drahách a věřte, že uděláme vše pro to, abychom si všichni mohli sezónu v rámci možností užít.

 

S úctou

David s týmem

 

TZ MMČR Supermoto

21. 12. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.