07.01.2021
Sníh sice během posledního dne napadl a je pravděpodobné, že by ho připadlo ještě více. Máme zde však nastavena opatření, která nedovolují uspořádat mistrovský závod.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Vážení přátelé,

 

v polovině listopadu 2020 jsme plánovali závody nebo přesněji řečeno uvažovali o nadcházející motoskijöringové sezóně. Tajně jsme doufali, že se pandemická situace po Novém roce zlepší a dojde k uvolnění nutných omezujících opatření. Ale všichni vidíme kolem sebe, že se situace kvůli zatracenému viru nelepší, ale je to spíše naopak.

 

Proto zatím není možné zahájit seriál závodů Mistrovství České republiky v motoskijöringu „ORION-SHIVA KTM 2021“. A tak se nemůže jet první závod příští neděli 17.1.2021 v Rudníku a ani další plánované závody.

 

Musíme doufat, že se situace brzy zlepší a dojde k uvolnění současných hygienických opatření. Musíme počkat, až dojde k vyhlášení takového stupně, který nám dovolí pořádat závody tak, aby byly přístupné všem jezdcům. Zároveň samozřejmě chceme, aby na motoskijöring mohli přijít i diváci, pro které závody děláme, a které i potřebujeme kvůli finančnímu zabezpečení akcí.

 

Jindy jsme začátkem ledna netrpělivě čekali na sníh a mráz. Ale letos to máme nejen my, ale všichni v naší republice daleko horší. Tak uvidíme. Samozřejmě o všem budeme dále informovat. 

 

Josef Vašíček

 

TZ ORION-SHIVA KTM 2021

Foto: Pavel Horák

7. 1. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.