08.01.2021
Nový tým Ángela Viñalese, Viñales Racing Team, se představí v oblíbené kubatuře WorldSSP300. Jezdeckým náčiním budou osvědčené motocykly Yamaha YZF-R3. Určitě už podle jména poznáte, že tým povede otec Mavericka Viñalese, továrního jezdce Yamaha MotoGP.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ángel by chtěl připravit odrazový můstek pro mladé talenty a pomoci jim se začátky na světové motocyklové scéně. Nyní je známo, že jezdci pojedou na motocyklech Yamaha YZF-R3. Jména jezdců však budou oznámena v brzké době.

 

V šampionátu superbiků půjde už o druhé zastoupení rodiny Viñalesů. Ángelův synovec Isaac Viñales bude debutovat na Mistrovství světa Superbike v barvách týmu Orelac Racing VerdNatura.

 

„Jsem velmi nadšený! Již dlouhou dobu jsem měl v hlavě projekt vlastního týmu, který by dal příležitost mladým jezdcům ukázat svůj talent. Jsem nadšený z toho, co se mi povedlo a těším se, až začne nová sezóna 2021 a veškerá naše práce se projeví na trati. Velice si vážím podpory a pomoci lidí, kteří mi pomohli vytvořit můj sen,“ sdělil Ángel Viñales ke vzniku nového týmu.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: WorldSBK

8. 1. 2021

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.