13.01.2021
Oblíbené závody Flat Track již znají svůj kalendář pro letošní sezónu. Za posledních několik let se tento seriál znatelně rozšířil a tak se závodníci mohou těšit na 11 závodů napříč republikou. Novinkou je i závod formátu TT.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Kalendář 2021


Mám velikou radost že vám můžu představit náš kalendář Mezinárodního mistrovství ČR ve Flat Tracku pro tento rok. Kalendář se skládá z 11 závodu po celé České republice, a tak každý má aspoň některý závod "po ruce."

Poprvé v historii MMČR budou muset jezdci ukázat svoji všestrannost, ať už na nejkratší dráze v Liberci, na nejdelší v Mariánských Lázních tak nově i na dráze formátu TT která vznikne v Divišově (pojede se s přední brzdou).

Seriál je vypsán jako pokaždé pro třídy FT1 a FT Classics, kde startují motocykly původně určené pro silniční provoz. Tak jako v minulosti, i letos se pojede společně s MMČR i Přebor veteránů, motocyklů vyrobených do roku 1962.


Stejně jako v minulých letech, je možné ve třídě FT1 startovat na "mokrých" Supermoto kolech, to však bez nároku na body do seriálu.


Samozřejmě víme, že žijeme v nejisté době, kdy nikdo netuší, kdy a kolik závodů bude možné uspořádat. Takový je ale náš plán a budeme dělat vše proto, aby se co nejvíce těchto závodů uskutečnilo!


Veliký dík patří Lucii Pokorné za kresbu tohoto plakátu! 

 

 

TZ Czech Flat Track

Foto: Pavel Horák

13. 1. 2020

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.