20.02.2021
Yamaha Čepelák Racing Team ve složení Aneta Čepeláková, David Lupač a Marek Lupač vyrazil na trénink do Itálie. Kromě jezdců nám zprávu do Česka poslal také týmový manažer Jiří Čepelák.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„V Itálii jsme všichni úplně poprvé a zatím se nám tu líbí. Jsou tu ideální podmínky pro trénování a je to skvělá příprava na sezónu. Zatím jsme objeli čtyři tratě – Cremona, Crotta, Dorno a Ottobiano. Počasí nám zatím přeje, jsem rádi, že nám daná situace dovolila sem vyrazit. Škoda jen, že nejsme jako tým kompletní. Na tréninku se snažíme jezdit spíše delší jízdy, pro natrénování fyzické kondice. Trénink na motorce doplňujeme běháním. Anetě a Davidovi se nejvíce líbila trať v Cremoně a Dornu, Markovi se líbilo Dorno,“ vzkázalo hromadně trio mladých jezdců.

 

 

„Do Itálie jsme vyrazili ze dvou důvodů, prvním důvodem bylo tréninkové manko Anet způsobené zlomeninou klíční kosti a zhoršené počasí, které neumožňovalo trénink na moto. Tím druhým důvodem je stav věcí v České republice. Asi nejsem sám, koho to štve, ale začal jsem být už naprosto zoufalý z přístupu naší vlády. Proto jsme využili situace, že se dá odcestovat a vyrazili jsme. Na jak dlouho, se uvidí... Trénuje se nám zde naprosto super, počasí sice zatím není jarní, ale nad nulou se drží a nic nebrání tvrdé přípravě na moto. V současné době se deset dní věnujeme spíše najíždění minut a vytrvalosti, do toho po jezdcích vyžaduji správný styl a jezdecký posez na moto. Trénujeme v režimu 2 dny moto a jeden den volna. Tratě střídáme, na jedné jsme většinou dva dny. Motorku s sebou nemám, trénování Anet a ostatních členů týmu mě zaměstnává natolik, že by mi nezbyl žádný čas. Navíc mě to s nimi velmi baví a naplňuje, takže mi vlastní ježdění ani nechybí. Musím poděkovat také našim reklamním partnerům a sponzorům za jejich podporu. Bez nich bychom nemohli do Itálie odjet,“dodal manažer a majitel týmu Jiří Čepelák.

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Yamaha Čepelák Racing Team

20. 2. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.