30.03.2021
Ze světových týmů zacílila na jih Evropy také nově složená anglicko-švýcarská dvojice Brett Wilkinson a Maxime Cuche. Aktuálně vstřebává tréninkové dávky ve španělském prachu!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Asi první slova, která po několikaměsíční pauze bez závodů a motorky prohodila tato ambiciozní posádka, která se hodlá zařadit mezi užší špičku světového pole, byla: „Miluji být znovu na trati! Není lepší pocit!“ Zaradoval se Brett na sociální síti, když oznamoval svým fans, že právě trénují ve Španělsku.

Přechodným azylem jim jsou motokrosové areály v MC Baix Berguedà a MC Fonollosa, které má Brett vyzkoušené z minulých let a jejich podmínky s připraveností dráhy si jen chválí. „Trať byla opět top! A počasí nádhera....“Vše jim hraje do noty a oni se mohou vklidu sladit na sajdkáře, ač premiéru v ostrém závodě si odbyli minulý rok. Podle pandemické situace se hodlají ukázat na britském, holandském a hlavně světovém šampionátu.

Ambice neskrývají vysoké. Brett by také chtěl odčinit minulé roky, kdy kvůli zraněním nemohl absolvovat komletní seriál a postoupit ve světovém žebříčku výše. Skýtají velký potenciál, ale až první starty ukáží, jak na tom doopravdy jsou.
(joh)
Foto: FB Brett Wilkinson

30.3.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.