03.04.2021
Andrea Zanotti skončil u týmu Steels Dr. Jack Fly Over a jeho místo nyní zaujme Emilio Scuteri. V sedle motocyklu TM 250 Twin FI bude závodit v italské sérii Prestige. Scuteri už začal testovat, aby se mohl 10. a 11. dubna v Maggioře předvést na maximum. Kromě toho se zúčastní celé série EMX250, společně s týmovým kolegou Leonardem Angeli JR. Pokud se zadaří, zúčastnil by se některých závodů mistrovství světa MX2.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Tým společně s TM Racing pracují na tom, aby Scuteri dostal tu nejlepší techniku. Test tlumičů je již naplánován. Vítáme tak Emilia v našem týmu a doufáme, že naše spolupráce přinese sportovní úspěchy.

 

Při této příležitosti vyjadřuje TM Racing společně se Steels Dr. Jack Fly Over poděkování pro Andreu Zanottiho za spolupráci a přejí mu hodně štěstí v jeho kariéře.

 

„Jsem opravdu rád, že se mohu připojit k rodině TM a závodit v týmu Steels Dr. Jack Fly Over. Po vyzkoušení motorky jsem měl hnedka dobrý pocit. Myslím si, že to je skvělá motorka. Potřebuji jen nějakou chvíli, abychom našli optimální nastavení. Rád bych poděkoval Robinovi, Leonardovi, Maxovi a celé rodině TM za tuto příležitost. Budeme tvrdě pracovat, abychom byli všichni spokojení,“ sdělil Scuteri ke svému novému angažmá.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: MXReport.it

Foto: Steels Dr. Jack Fly Over

3. 4. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.