05.04.2021
K oslavě 20. výročí ikony mezi sportovními skútry Yamaha, modelu TMAX, bude vyrobeno 560 ks limitované edice T-MAX 20th Anniversary. Objednávat můžete pouze on-line, proklik na formulář naleznete na webu svého dealera Yamaha Centrum – Pemm Brno.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

První model Yamaha T-MAX v roce 2001 otevřel mnoho nových vzrušujících možností, které dokázaly změnit způsob, jakým žijeme své životy. Díky dynamickému výkonu, špičkovému pohodlí a vynikající stabilitě při vysokých rychlostech vytvořil tento ikonický stroj kategorii sportovních skútrů.


Díky 10 speciálním edicím, které byly uvedeny na trh v letech 2006 až 2016, si T-MAX každoročně udržoval dominantní postavení nejprodávanějšího skútru v Evropě za posledních 20 let – s téměř 300 000 prodanými jednotkami. Byla to neuvěřitelná cesta a na oslavu tohoto pozoruhodného úspěchu připravila společnost Yamaha 560 jednotek velmi výjimečného modelu T-MAX v edici k 20. výročí.

 

Model T-MAX v edici k 20. výročí vybavený exkluzivními kovanými karbonovými panely ve tvaru bumerangu, tepelným krytem a předním blatníkem, stejně jako špičkovým vyhřívaným sedlem se žlutým prošíváním a logem 20. výročí – a v barvě Tech Graphite s bronzovými koly – je nejlepším sportovním skútrem značky Yamaha.


Když se v Evropě v roce 2001 objevil první T-MAX, předběhl dobu tak výrazně, že pro něj ani neexistovala kategorie. Značka Yamaha tedy vytvořila třídu sportovních skútrů. S výkonným dvouválcovým motorem o objemu 500 ccm a podvozkem motocyklového typu porušil původní model TMAX všechna zaběhlá pravidla.

 

 

DETAILY

- Unikátní kovaná karbonová kapotáž

- Speciální vyhřívané sedlo a vyhřívané rukojeti

- Exkluzivní barva

- Výkonný motor o objemu 560 ccm splňující normu EURO5

- Dynamičtější a agresivnější design kapotáže

- Elektronický displej

- Tempomat

- Integrované přední LED blikače

- Plná výbava s nejlepší specifikací ve své třídě

- Odlehčený hliníkový rám

- Systém kontroly trakce (TCS) a D-MODE

- Velký úložný prostor

- Bezklíčový přístup a zapalování Smart Key

- Přístrojový panel Monotone TFT

- Odpružení motocyklu s optimalizovaným nastavením

- Systém zamykání středového stojanu

 

 

Komerční sdělení

Zdroj: Yamaha – PEMM Brno

5. 4. 2021

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.