08.04.2021
Republiková stálice, Jaroslav Pokorný, bude již podruhé otcem! O radostnou novinu se podělil se svou ženou na sociální síti. Nyní hýří štěstím. I přes rozrůstající rodinu netají plány na comeback v sajdkárkrosu.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V posledním mezidobí se v rodinách jezdců sajdkárkrosu velmi zadařilo a mnoho z nich hlásí šťastné zprávy, že jsou v očekávání. Naposledy se s nimi vytasil právě Jaroslav Pokorný, který je neodmyslitelným článkem republiky sajdkár a občasným účastníkem MS sajdkár v Kramolíně.

„Čekáme druhé mimi,“ rozplýval se nám. Už podruhé bude hrdým otcem!

 

Ale ani na závody nezanevřel, i když má teď úplně jiné myšlenky. Minulou sezonu musel vynechat pro zranění spolujezdce, proto nyní má o to větší chuť se zase zapojit do závodního kolotoče. Našel si i nového mitfáru. „Teď trénuji s Michalem Jirouškem. Domluvili jsme se před vánočními svátky, že to spolu zkusíme. Hlavně, aby se situace už konečně zlepšila a mohlo se závodit,“ vyjádřil se nám Jaroslav Pokorný.S ním doufáme i my. Za redakci Motolevel.com mu gratulujeme ke šťastné zprávě o rozrůstání jeho rodiny a přejeme, ať se narodí krásné a zdravé děťátko! A dále mu držíme palce, aby zase úspěšně vplul do sajdkárkrosových vod!(joh)
Foto: Josef Hejnal, FB Jaroslav Pokorný
8.4.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.