19.04.2021
Od poslední aktualizace kalendáře seriálu MS sajdkár neuběhl ani měsíc a již doznává další změny. Z termínové listiny vypadl pořadatel z francouzského Iffendic!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Podepsaly se na tom důsledky z celosvětové pandemie Covid-19 a vládní nařízení v boji proti šíření této nemoci. „Kvůli omezením a nejistotě související s probíhající pandemií s lítostí oznamují činovníci FIM, promotér APO Multimedia, Francouzská motocyklová federace (FFM) a místní organizátor, že francouzská Velká cena, původně naplánovaná v Iffendic na 11. července, je zrušena. Společně jsme se pokusili odložit akci na pozdější termín v sezóně, ale nebylo možné akci přeplánovat. Všechny strany již pracují na naplánování mistrovství světa v Iffendic na rok 2022. FIM vyjadřuje poděkování všem zúčastněným stranám za jejich pokračující úsilí v těchto komplikovaných dobách,“ odůvodňuje promotér světového šampionátu.

Z osmidílného seriálu je tak nyní jen sedmidílný (na kalendář MS side se můžete podívat ZDE) a budeme jen doufat, že další změny již nebudou!(joh)
Foto: Josef Hejnal

19.4.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.