01.05.2021
Konečně finiš! Podařilo se nám projet pomyslným cílem, jímž je vydání stošedesátistránkového tištěného časopisu CZECH MOTOCROSS 01/2021. Zatím jsme si tedy nenašli zrovna moc času na oslavy, ale s těmi nám můžete pomoct, jestli vás něco z obsahu nadchne natolik, že už se budete těšit stejně s námi na dvojku. K tomu ale teď budete nejdříve potřebovat vlastní výtisk, protože dělit se o něj první šťastní majitelé doposud moc nechtějí, což nám vlévá do žil další vysokooktanový benzín. Jak a kde časopis koupíte? Pokračujte!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Slibovali jsme moderní design, kvalitní fotky a jedinečný obsah časopisu. Nedali jsme si zrovna malé cíle, když chceme přinášet kvalitní a unikátní čtení s cílem potěšit, informovat, nadchnout, motivovat a kdoví co ještě… Povedlo se nám to? Přesvědčte se sami. Než na vás vychrlíme, jak můžete mít ten svůj, je nutné podotknout, že jedna věc nám zatím nevyšla…
 


 

Objednávky zatím jen e-mailem, nebo prodej v několika kamenných obchodech 

Vzhledem k tomu, že nám původní záměr prodávat časopis hlavně během závodů mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu seniorů i juniorů a v rámci dalších mistrákových příležitostí nevyšel, snad si pro časopisy budete moct zajet pohodlně do jednoho z distribučních míst uvedených v seznamu níže. Postupně snad přidáme další prodejny. Ale hlavně věřme, že se tahle takřka apokalyptická koronavirová doba stane co nejdříve minulostí.
 

Jestli se nikam do prodejen nedostanete, nechte si svůj CZECH MOTOCROSS 01/2021 jednoduše doručit domů do poštovní schránky po objednávce přes email. Zaplatíte bankovním převodem na účet 149,- Kč (časopis) + 25 Kč/1 ks (poštovné a balné), my si platbu spárujeme, magazín odešleme a vy budete moct začít hltat benzínem provoněné řádky. Dobírku v České republice nedoporučujeme, neboť její částka je kolem 100 Kč, což se při ceně časopisu 149 Kč tak docela nevyplatí.


V letošním roce vyjdou jen 2 čísla. Premiérové už je tedy vytištěné a další vytiskneme na konci října 2021! 

 

OBJEDNÁVKOVÝ EMAIL: 
[email protected] 

 
DISTRIBUČNÍ MÍSTA CZECH MOTOCROSS 01/2021 – kamenné prodejny v ČR a na Slovensku, kde nakupujte osobně!


ČESKÁ REPUBLIKA

MOTOSHOP NESEJT
Horní Libchavy 32
561 16  Libchavy
 

Motobazar Petr Čech – TMS Power Moto
Tečovská 1235
763 02 Zlín
 

MXTECH
areál Slávia
2. května 1594
763 61  Napajedla 

 

DNX Shop (Nina-X s.r.o.)
Měšťanská 177/6
695 01  Hodonín
GPS: 48°51'7.284"N, 17°7'51.871"E


BRUMLA.com
Husovická 4a
614 00 Brno-sever

 

Husqvarna PROMOTO s.r.o.
Křížov 45
257 08  Pravonín

 

Základna REGION RACING s.r.o. 
Kostelec nad Orlicí
Více info je na https://www.region-racing.cz/news/czech-motocross-jiz-v-prodeji/  

 

Kola Smíchov – prodej kol, servis kol
Ostrovského 7
150 00  Praha 5 - Smíchov

 

MX Shop Čepelák
V Olšinkách 1430
280 02  Kolín


K Moto s.r.o. (KTM Vlašim)

Vlasákova 844
258 01  Vlašim
 

Pavel Horák (redaktor a fotograf)
Pokud někde na tréninku, závodech… kdekoli uvidíte Pavla Horáka, určitě se ho neváhejte na časopis zeptat. Měl by mít vždycky nějaké u sebe! 

 

SLOVENSKO


MEFOSPORT s.r.o.
Bratislavská 9
949 01  Nitra
 
MEFOSPORT s.r.o. je výhradní SK prodejce. V prodejně je možnost osobního nákupu časopisu za 5,90 EUR, ale rovněž můžete objednávat online na dobírku prostřednictvím mailu [email protected]

 

Redakční tip: Možná si do prodejen pro jistotu nejdříve cinkněte nebo napište, abyste si ověřili dostupnost a nevážili cestu zbytečně. Časopisy někde mizí rychleji, než jsme si vůbec představovali v nejdivočejších závodních snech


FACEBOOK CZECH Motocross

Dejte nám „To se mi líbí“ = Like na Facebooku, protože se dozvíte nejen zajímavé informace, ale plánujeme rovněž soutěž o pár kusů časopisu výhradně jen pro naše Facebook fanoušky. 


Facebook stránka CZECH Motocross:
https://www.facebook.com/CZECH-Motocross-103494121894752


Máte něco na srdci po prvotním prolistování či pročítání obsahu? Nezdráhejte se a napište nám svůj názor do redakčního mailu: [email protected]  Vítáme chválu, která pro nás bude novou inspirací, avšak konstruktivní kritika se stane taktéž důležitou pohonnou hmotou při přípravě druhého čísla. 

Děkujeme za vaši podporu i zájem. I když jsme možná až nezdravě naivní, nedělali jsme si časopis jen sami pro sebe, ale chtěli jsme ukojit touhu davů fanoušků, kteří si podobný titul taktéž přáli. 
 „Motokros je víc než sport, je pro nás srdcovka!“

 

TZ CZECH MOTOCROSS magazín 
01.05.2021  

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.